Harmonie tepla a úspor

Společnost HELUZ cihlářský průmysl v.o.s. je největším českým výrobcem cihelného materiálu. Navazuje na téměř 140 let trvající tradici. Neprodává jen cihly, ale nabízí komplexní cihelný stavební systém, se kterým lze zvládnout hrubou stavbu rodinného domu snadno a rychle.

Prodej založených společností

HELUZ má řešení pro každý detail hrubé stavby. Dodává komplexní cihelný systém, který zahrnuje cihelné bloky pro obvodové zdivo, cihly pro nosné, příčkové a akustické zdivo, keramické stropy a překlady, nosné roletové a žaluziové překlady, keramické stropní panely, cihelné komíny, cihelné obkladové pásky, dlažbu a nepálené cihly. Výroba je zaměřena především na tepelněizolační cihelné bloky pro obvodové zdivo, které i bez dodatečného zateplení splňují požadavky pro nízkoenergetické, pasivní a nulové domy.

Virtuální kancelář Praha

Zájemce o stavbu rodinného domu s nízkou potřebou energie si může vybrat některý z nabízených projektů navržených v systému HELUZ. Je možné volit z mnoha variant obvodového zdiva i způsobů zdění, stavět se dá rychle, efektivně a za rozumné peníze.

Styl&Tip: Rodinné domy 2014