Švédská kvalita, nízkoenergetické parametry

Švédský koncern Lindab patří mezi přední světové výrobce stavebních komponentů. Jejich kombinací poskytuje kompletní řešení pro kvalitní stavby nejrůznějšího druhu, mezi nimiž mají své významné místo také rodinné domy.

Založení s.r.o. společnosti

Rodinné domy od Lindabu přinášejí svým majitelům řadu výhod. Jedná se o stavebnicový systém s využitím konstrukce Lindab Construline z prvotřídní švédské oceli. Konstrukce se vždy vyrábí na míru, takže nejen šetří náklady, ale vzhledem k minimu odpadu je i ohleduplná k životnímu prostředí. Další výhodou je variabilita s širokými možnostmi využití pro rodinné domy všeho druhu. Velkým plusem je i rychlost výstavby díky tomu, že probíhá suchým procesem bez použití vody, která je běžná například při zdění. Dalšími charakteristickými rysy jsou nízká hmotnost a úspory energií. Rodinné domy od Lindabu tak bez problémů dosahují parametrů platných pro nízkoenergetické stavby.

Prodej založených společností

Na kvalitní dům špičková krytina
Plechové střešní krytiny získávají v poslední době v Česku na oblibě a směle konkurují tradičním taškám. V kategorii Plechová střešní krytina získal nedávno Lindab ocenění Střecha roku. Především pro prvotřídní kvalitu a dlouhou životnost, díky níž může být poskytována záruka až 30 let podle typu vybrané krytiny a povrchové úpravy. Z široké nabídky si lze zvolit střechu tak, aby svým stylem i barevným odstínem dokonale ladila s dalšími stavebními prvky domu i s okolní zástavbou.

Rodinný dům se střešní krytinou Lindab SRP Click. Jedná se o nadčasový a spolehlivý způsob zastřešení. Lindab SRP Click je k dispozici v běžných barevných odstínech s různými povrchovými úpravami, včetně kompletní nabídky okapového systému a dalších klempířských prvků.

Rodinný dům se střešní krytinou Lindab SRP Click. Jedná se o nadčasový a spolehlivý způsob zastřešení. Lindab SRP Click je k dispozici v běžných barevných odstínech s různými povrchovými úpravami, včetně kompletní nabídky okapového systému a dalších klempířských prvků.

Ve firemní nabídce jsou profilované lehké střešní krytiny imitující pálenou tašku (Lindab Topline, Lindab Mega, Lindab Ideal, Lindab Goodlock), drážkované (falcované) střešní krytiny (Lindab Seamline, Lindab SRP Click), střešní trapézové plechy i systémy pro ploché střechy. K nejvyhledávanějším nyní patří moderní drážkovaná střešní krytina Lindab SRP Click. Ta je velmi stylová: hodí se jak pro tradiční rodinný dům, tak i pro novostavbu nebo pro rekonstrukci současného bydlení. Její značná atraktivita tkví také ve snadné montáži. Podobá se totiž stavebnici pro zručnější kutily: jednoduše se zaklapnou speciálně tvarované drážky a práce je hotova. Pro její instalaci stačí základní ruční nářadí. Na přání lze nyní při výrobě na spodní stranu krytiny nanést speciální vrstvu Sound Control, která ještě více zvýší odolnost střechy. Účinně také redukuje vibrace způsobené větrem a deštěm.

Virtuální kancelář Praha

Proč se na střechu hodí kvalitní plech?
Mezi největší výhody střešních krytin Lindab patří celistvost a nízká hmotnost, minimum spár a spojů, hladký nešpinící se povrch, skvělá odolnost proti povětrnostním vlivům (mrazu, dešti, slunečnímu záření), bezúdržbová dlouhá životnost dosahující až 45 let, ekologická nezávadnost i systémové řešení tvořící funkční a esteticky dokonalý celek. Lídr na českém trhu s okapy Lindab je se svým populárním okapovým systémem Lindab Rainline lídrem na českém trhu. Okapy jsou ze švédské předlakované oceli a mají povrchovou úpravou odolnou proti korozi. Lindab na ně poskytuje záruku až 30 let. Lindab Rainline – to je estetičnost, precizní zpracování, ucelenost systému a řada prvků s mnoha patenty pro snadnou montáž a dokonalý vzhled. Lindab Rainline je jedním z nejflexibilnějších okapových systémů na světě. Osvědčuje se na střechách v různém prostředí: na horách se sněhem a mrazem i v teplých nížinách s mnoha hodinami slunečního svitu. Vyznačuje se totiž vysokou pevností a extrémní odolností vůči vnějším vlivům. Díky množství důmyslných komponentů různých rozměrů zajišťuje dokonalé odvodnění střechy. Všechny prvky systému do sebe perfektně zapadají a jeho sestavení je tak snadné a rychlé.

Více na www.lindab-stavby.cz