Na dobré adrese

Pověstnou dobrou adresu bude brzy znamenat Rezidence Austerlitz nejen ve Slavkově u Brna, ale také ve vazbě na moravskou metropoli, od níž je vzdálena pouhé dvě desítky kilometrů.

Výhody života v šestitisícovém Slavkově? Především místní kompletní občanská vybavenost, blízkost zachovalé přírody, silné sepjetí s historií této země a pestré možnosti sportovního i kulturního vyžití. Těsná návaznost na dálnici D1 akční rádius obyvatel Slavkova u Brna zvyšuje vlastě na oblast skoro celé Moravy… Ovšem tohle všechno jsou sice skutečnosti velmi příjemné, ale víceméně očekávané a dosažitelné i v mnoha jiných místech.

Prodej založených společností

Co však z bytového komplexu Austerlitz dělá až záviděníhodnou výjimečnost, je komplexní kvalita pojetí a realizace celého projektu. Architektonické řešení je do detailu propracované, vybavení celé lokality má vysoký standard. A jistotu, že se nastolená koncepce také dočká skutečně bezchybné realizace, dává projektu sepjetí se společností Kaláb. Ta se loni na podzim stala už opakovaně nejlepší malou a střední brněnskou firmou.

Založení s.r.o. společnosti

Přednosti bytového komplexu Austerlitz potvrdila už první etapa výstavby. Všechny byty v bytových domech jsou beznadějně vyprodané. V aktuální etapě se stavějí řadové rodinné domy. Jsou energeticky úsporné, dispozičně řešené jako 4+kk, jižně orientované přilehlé pozemky mají od 224 do 412 m2. Ke každému domu patří vlastní parkovací místo.

Dvanáct domů je zatím volných. Jejich ceny včetně DPH začínají na 3,890 mil. Kč a končí na 4,028 mil. Kč.

Více na www.rezidenceausterlitz.cz