MS 13 Pasiv: Vytvořen k úsporám

„Domy naší společnosti na sebe nechtějí za každou cenu upozorňovat rafinovanou architekturou. Naše architektura je jednoduchá, bez zbytečných ozdob. Stavby však vynikají kvalitním provedením, což dokazuje i nadstandardní certifikace podle dokumentu národní kvality,“ uvádí ing. Milan Schmiedt, jednatel firmy.

Založení s.r.o. společnosti

Sluší se dodat, že v případě domu s typovým označením MS 13 Pasiv se střízlivá architektura stala i jedním z prostředků dosažení maximálních úspor energií. Dům splňuje všechny parametry domu v pasivním energetickém standardu. Montován je ze sendvičových panelů na bázi dřeva, obvodové stěny jsou dokonale izolované a chráněné parozábranou.

Virtuální kancelář Praha

Rodinný dům MS 13 Pasiv je dispozičně řešený jako 4+kk, má zastavěnou plochu 62,0 m², podlahová plocha dřevostavby je 107,0 m²

Za pozornost stojí i jeho cena, která rozhodně nepotvrzuje argumenty o tom, že pasivní stavby se ekonomicky nevyplácejí, že cenový rozdíl mezi dosažením standardu nízkoenergetického a standardu pasivního je větší, než pozdější přínos provozní. Dům MS 13 Pasiv formou dodávky na klíč stojí 2,38 mil. Kč (bez DPH a základové desky). Lze ho však realizovat i v provedení nízkoenergetickém či energeticky úsporném.

Další informace na www.ms-haus.cz