Kubis s rekordními zápisy

Kubis s rekordními zápisy

K počínání společnosti RD Rýmařov se váže více rekordů, nejcennější z nich je skutečnost, že tento dodavatel jen v posledních třech letech postavil v České republice více než tisíc rodinných domů! K jednomu z těchto stavení patří další rekordní zápis.

Kubis 631 byl v Olomouci-Hněvotíně připraven k nastěhování za pouhých 11 dnů od převzetí základové desky! Dům slouží jako vzorový a lze na něm demonstrovat všechny přednosti systémového řešení montované dřevostavby.

Virtuální kancelář Praha

Tato technologie obecně umožňuje mnohem rychlejší postup, než tradiční metody stavění. Ale přesto je u domů tohoto typu obvyklý čas realizace stavby spíše 11 týdnů než 11 dnů. Ale společnost RD Rýmařov už hledáním dokonalosti v oboru svého působení dávno proslula, což lze rovněž pozorovat přímo na onom objektu, vystavěném v rekordně krátkém čase.

Založení s.r.o. společnosti

V olomouckém vzorovém domě Kubis 631 společnosti RD Rýmařov je však toho k osobnímu seznámení, a určitě i k obdivu, mnohem víc. Už na první pohled tato stavba zaujme svěží architekturou a velmi účelným dispozičním řešením. Jako velmi praktické řešení se ukazuje fakt, že je zde zvýšená podkrovní nadezdívka na 190 cm. Takže například i u obvodových stěn pod šikmým stropem lze umístit skříň či pracovní stůl a lépe tak využít celou plochu místnosti. Cenné také je, že na přání investora je dům možné rozšířit o další konstrukční moduly, eventuálně přistavět garáž.

Prodej založených společností

Skutečný obsah pojmu dodávka na klíč pak dává dokonalé technické vybavení domu Kubis 631. Použitým technologiím dominuje systém řízení vytápění a větrání Siemens Synco Living. Umožňuje efektivně nakládat s vloženými energiemi a dostává využívání elektrické energie do úplně jiných nákladových rozměrů. Celkové roční náklady na vytápění se pohybují kolem 15 tisíc korun. Systém lze ovládat také na dálku přes internet či inteligentní telefon. I to jsou v případě domů cenové kategorie kolem dvou milionů korun všechno rekordy svého druhu.

(cb)

RD Rýmařov klade důraz na zdravotní nezávadnost používaných materiálů. Ve všech požadavcích splňuje normy tuzemské i přísné normy tradičních zemí Evropské unie. Více na www.rdrymarov.cz